Sezóna KHL 2016/2017 sa pomaly rozbieha a ak fandíte HC Slovan, máme pre vás tip, ako ho podporiť ešte viac a navyše vyhrať dva lístky na októbrový duel. Staňte sa členom vernostného programu HC Slovan Cashback Card, získajte peniaze späť z každého nákupu a zároveň prispejte svojmu obľúbenému športovému klubu.

HC Slovan Cashback Card je klasická vernostná karta, ktorú stačí predložiť pri nákupe v partnerskom obchode alebo e-shope. Zákazníkovi sa následne vráti 1 % až 5 % z ceny zakúpeného tovaru. „Zároveň ide 1 % automaticky na podporu HC Slovan, takže takýmto jednoduchým spôsobom nám fanúšikovia pomáhajú pri každom nákupe, ktorý uskutočnia,“ uviedol Milan Vajda, marketingový riaditeľ HC Slovan.

Peniaze sa držiteľovi karty pripíšu na účet v banke vždy, keď sa na jeho konte nazbiera aspoň 10 eur. Okrem peňazí späť z každého nákupu získavajú členovia vernostného programu množstvo zliav navyše, zbieraním vernostných bodov, tzv. Shopping Points, alebo využívaním exkluzívnych akcií pre členov vernostného programu.

21981768_1723383037686634_501351647_o.png GRAFIKA: Presilovka

Kde získať HC Slovan Cashback Card?

Vstúpiť do vernostného programu je jednoduché a zároveň bezplatné. Fanúšikovia sa môžu registrovať online alebo osobne vo Fan Shope HC Slovan, prípadne pri zakúpení vstupenky na domáce zápasy. Výhody programu môžu využívať aj držitelia permanentiek a to tak, že funkciu cashback aktivujú na svojej permanentke na stránke cashback.hcslovan.sk.

Všetci tí, ktorí nemajú v láske množstvo vernostných kariet v peňaženke, ju môžu nahradiť bezplatnou mobilnou aplikáciou. Výhodou je, že karta aj aplikácia platia až v 47 krajinách sveta, v obchodoch približne 75 000 obchodných partnerov. A je naozaj z čoho vyberať, od bežných nákupov ako sú potraviny, oblečenie, kozmetika, obuv až po pohonné hmoty, bývanie či dovolenku a mnoho ďalších tovarov a služieb.

Vyhrajte 2 lístky na Slovan!

Ak chcete byť výhercom dvoch vstupeniek na prvý októbrový zápas proti Spartaku Moskva (1.10. o 17.30), stačí sa zapojiť do súťaže, ktorú sme pre vás pripravili na našom Facebooku (PRÍSPEVOK JE TU). Vašou úlohou je vymyslieť text, ktorý bude v bublinách pri trénerovi Milošovi Říhovi a Jaromírovi Jágrovi. Ten, kto bude mať najviac označení „páči sa mi to", získa dva lístky na Slovan - Spartak Moskva. V prípade zhody rozhoduje čas pridania komentára - kto bude rýchlejší, vyhráva. Nie je dovolené upravovanie príspevku.

Súťažiť môžete do 28.9. 15.00. Výhercu spolu s náhradníkom vyhlásime 28.9. o 18.00. Pripomíname, súťaž prebieha výlučne na Facebooku Presilovky - TU.

FOTO: Alžbeta Takacsová/Presilovka