Fandíte HC SLOVAN? Bratislavský klub môžete podporovať aj po ukončení tohtoročnej sezóny. Stačí, ak budete nakupovať s vernostnou kartou HC SLOVAN CASHBACK CARD. Nielenže získate z vašich nákupov peniaze späť, ale pomôžete aj obľúbenému klubu.

Do súťaže sa zapojíte nižšie (odkaz na Facebook)

HC SLOVAN CASHBACK CARD je klasická vernostná karta, ktorou sa je potrebné preukázať v partnerskom obchode, prípadne ju je možné nahradiť bezplatnou aplikáciou v mobile. Pri nákupe v e-shope je potrebné najprv navštíviť stránku https://cashback.hcslovan.sk/sk-hc, prihlásiť sa a so zapnutými súbormi cookies sa prekliknúť na internetový obchod a dokončiť nákup. Zákazníkovi sa následne vráti 1 % až 5 % z ceny zakúpeného tovaru. „Zároveň ide 1 % automaticky na podporu HC SLOVAN, takže takýmto jednoduchým spôsobom nám fanúšikovia pomáhajú pri každom nákupe, ktorý uskutočnia,“ uviedol Milan Vajda, marketingový riaditeľ HC SLOVAN.

HC SLOVAN CASHBACK CARD.jpg FOTO: HC Slovan

Významným benefitom pri nakupovaní s HC SLOVAN CASHBACK CARD je možnosť získať cashback, čiže peniaze späť z každého nákupu, ale aj zľavy výlučne pre členov nákupného spoločenstva. „Peniaze sa držiteľovi karty vrátia na účet v banke vždy, keď sa na konte zákazníka nazbiera aspoň 5 eur. Okrem peňazí späť z každého nákupu získate množstvo zliav navyše zbieraním vernostných bodov, tzv. shopping points, alebo využívaním exkluzívnych akcií pre členov vernostného programu,” vysvetlil Ľuboš Kravárik, generálny riaditeľ myWorld Slovakia, prevádzkovateľ HC SLOVAN CASHBACK CARD.

Vstúpiť do vernostného programu je jednoduché a zároveň bezplatné. Fanúšikovia sa môžu registrovať online na stránke https://cashback.hcslovan.sk/sk-hc. Výhody programu môžu využívať aj držitelia permanentiek a to tak, že si svoju permanentku zaregistrujú na stránke https://cashback.hcslovan.sk/sk-hc.

HC SLOVAN CASBACK CARD platí u viac ako 80 000 obchodných partnerov a v e-shopoch v 47 krajinách sveta.

FOTO: HC Slovan