Domáci tím skóruje, tribúny vybuchnú radosťou. Hlásateľ oznamuje meno strelca, s čím mu hlasno pomôžu aj rozradostení diváci. K tomu všetkému neodmysliteľne patria aj chytľavé pesničky, ktoré ešte viac umocnia gólové oslavy a štadiónom znejú len pri tejto príležitosti. Aké gólové hity vybrali do svojho repertoáru tímy našej Tipsport ligy?

Trenčín

Dukla stavila na osvedčenú klasiku, populárnu napríklad aj v Chicagu. Chelsea Dagger od The Fratellis je obľúbený gólový song, ktorý chytí každého.

Martin

Rovnaká pesnička znie aj v Turci, niekedy striedaná martinskou hokejovou hymnou od Ľuba Jankoviča.

Nitra

Pod Zoborom to tradične poriadne žije celý zápas a po góle domácich je atmosféra skutočne skvelá. K tomu táto klasika, ktorú si spievajú fanúšikovia po celom svete, a môže vypuknúť pravá gólová radosť.

Prečítajte si tiež: Jed Ortmeyer: Ten pocit, pre ktorý umriete

Zvolen

Scooter a Rock bottom - to je pecka, ktorá už niekoľko rokov znie pod Pustým hradom.

Nové Zámky

Nováčik z Nových Zámkov zvolil I will survive v podaní Hermes House Band. Táto verzia sa, mimochodom, niesla v majstrovskej sezóne 2012/2013 ako víťazná pieseň zvolenskou šatňou, kde v tomto ročníku znela dosť často.

Košice

Góly oceliarov doprevádza v Steel arene Darude a jeho „Piesočná búrka“ a L'Amour Toujours od Gigi D'Agostina. Po víťaznom zápase, samozrejme, nemôže chýbať Mandarinka Darinka.

Banská Bystrica

Skvelý výber sa teší obľube aj v Banskej Bystrici, po góle baranov sa štadiónom valí „Tsunami.“

Žilina

Zaujímavá voľba padla v Žiline, kde vlci „cítia vôňu lesa“. Túto pesničku často počuť aj v domácej šatni.

Poprad

Chytľavé tóny znejú aj v Poprade. Po góle sa hrá „šípkarská“ Chase the Sun.

Liptovský Mikuláš

Na Liptove si diváci musia vystačiť s vlastnými hlasivkami a schuti si zakričať „góóól“. Žiadna špeciálna pesnička k tomu však nezaznie.

FOTO: hckosice.sk/Tomáš Mačej