Tipovanie je skvelou zábavou, ktorá dokáže okoreniť bežné sledovanie vašej obľúbenej športovej udalosti. Ale len v prípade, ak svoje stávky a peniaze máte pod kontrolou.

Určte si finančný limit

Tipujte tak, aby vás alebo vašu rodinu nedostala prípadná finančná strata do kolien. Akonáhle vám peniaze, ktoré ste vrazili do tipovania a prehrali, začnú niekde chýbať, je zle.

Sledujte formu

Aktuálna forma tímov či športovcov vám je pre aktuálnu stávku väčším prínosom ako ich dlhodobé postavenie v tabuľke alebo rebríčku. Tipovanie zápasov na tomto faktore veľmi závisí.

Sledujte série

Každá séria sa raz skončí a o to väčšia radosť nastane, ak jej koniec trafíte v správny čas na svojom tikete. Koniec série prehraných či vyhraných zápasov obvykle sprevádzajú príjemné kurzy.

Skúste prechytračiť bookmakera

Stolný tenis, bedminton, bandy, šach – to sú v našich končinách relatívne málo sledované športy, kde môžete získať náskok, načítať si o konkrétnom zápase viac ako bookmaker a využiť možno aj mylne stanovený vyšší kurz vo svoj prospech.

Pri tenise rozhoduje aj povrch

Nie len počasie či aktuálna forma, ale aj povrch často býva tým rozhodujúcim momentom pri tenisovom zápase. Stále je ešte množstvo hráčov, ktorí sa špecializujú na určitý typ povrchu a na inom sú zase bezradní aj proti rebríčkovo horšie postaveným hráčom.

Sledujte neočakávané udalosti

Narodenie dieťaťa, smrť blízkeho príbuzného, finančné problémy, rozchody – toto a ďaleko viac vplýva na psychiku športovca enormným spôsobom. Niekoho tieto udalosti vyburcujú, iného utlmia. Snažte sa vyhodnotiť rozpoloženie daného športovca správne.

Sledujte zdravotný stav

Málokto sa dokáže vyburcovať k optimálnym výkonom, ak jeho zdravotný stav nie je zrovna ideálny. Zhoršený zdravotný stav opory tímu môže mať negatívny vplyv na zvyšok mužstva.

ZDROJ: PR článok

FOTO: unsplash.com